Grup Şirketleri

 

Türkiye’nin en büyük ve saygın inşaat şirketlerinin alt yüklenicisi olan grup şirketlerimiz temel felsefesi; doğru proje yönetimi, kaliteli işçilik ve imalat ve zamanından önce sorunsuz iş teslimidir. Bu yaklaşım bizi üst yapı inşaat sektöründe lider ve öncü kuruluş yapmıştır. Ayrıntılı proje detaylarımız için lütfen Proje Koordinatörlerimizle  görüşünüz.

ÇYS YAPI SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

1991 yılında Ankara merkezli kurulan şirketimizin ana faaliyet alanı inşaat sektörüdür. Uzmanlaştığımız üst yapı alanında etkinliğimizi derinleştirmek için kurulan ÇYS İNŞAAT üstlendiği projeleri bugüne dek başarı ile sürdürmektedir.

Kurulduğu günden bu yana bir sistem entegratörü olarak hareket eden ÇYS  Çelik Grup’un amiral gemisidir, Güçlü finansal yapısı, iş bitirme kapasitesi ile tüm taahhüt işlerimizin ana yüklenicisidir.

ÇELİK DEKORASYON İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Ağırlık noktası büyük TOKİ projelerinin tüm ince ve kaba işlerinin alt yüklenicisi olan grubumuzun ikinci şirketi olan Çelik Dekorasyon İnşaat Ticaret Limited Şirketi 1998 yılında kurulmuştur.

Bünyesinde bulunan mühendisleri ve uzman kadrosuyla, projelerin başından sonuna kadar her safhasında hizmet vermek amacıyla kurulan şirketimiz kısa zamanda nitelikli konut üreten şirketlerin alt yüklenicisi olmuştur. Kaliteli ve hızlı teslim stratejisiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Bugün birçok lüks ve ultra lüks konut projesinin altında imzası olan şirketimizin temel itici gücü nitelikli insan kaynağına verdiğimiz önemden kaynaklanmaktadır.

ÇELSA YAPI SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Türk inşaat sektörünün dünyada edindiği başarılar bize her zaman cesaret ve umut vermiştir. Bu amaçla özellikle yurtdışı inşaat projeleri takip etmek ve yatırım olanaklarını araştırmak için 2011 yılında kurulan şirketimiz özellikli konut projeleriyle ilgilenmektedir. Grup şirketlerimizin deneyimlerinden de faydalanarak proje yönetim kordinatörlüğümüz inşaat üst yapı projelerinin yanında alt yapı projeleri ile de ilgilenmektedir. Kurulduğundan bu yana üstlendiği işleri büyük bir başarı ile teslim eden şirketimiz, bundan sonrada aynı ilkelerle çalışmaya devam edecektir.