Kurumsal

 

Çelik Grup kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyerek, Türkiye'nin güçlü ve saygın şirketleri arasındaki yerini aldı. Grubumuz; İnşaat üst yapı alanında tüm ince işçilik taahhütleri alarak faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir. Çelik Grup bugün uzman ve deneyimli kadrolarıyla kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir yüklenici ve güçlü finansal yapısıyla dikkat çekmektedir.


İnşaat grubumuzun amiral gemisi olan ÇYS İnşaat grubumuzun ana şirketidir. İş deneyimini, finansal gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak sayısız projeyi başarı ile tamamlamıştır. Şirketimizin iş portföyünde; Toplu konutlar, AVM inşaatları başta olmak üzere her türlü üst yapı projelerinin ince ve kaba işçilikleri vardır. Günümüz ekonomisinin sürükleyici gücü olan inşaat sektöründe ulusal ve uluslar arası rekabet koşulları gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Bu bağlamda anlaşabileceğimiz, ortak bir dil kurduğumuza inandığımız şirketlerle ortaklıklar kurarak güç birliği oluşturulması gerekliliğine inanmaktayız. Yüklenici olarak; kar –risk bölüşümü fedakarlık ile iyi niyet ve güven gerektirdiğinin bilincindeyiz. Tüm grup şirketlerimizde uyguladığımız proje yönetim sistemimizle sürekli insan kaynaklarımıza yatırım yapmaktayız. Biliyoruz ki üst yönetim ve saha çalışanlarımızın uyumu bizim başarımızdaki en büyük etkendir.

Temel İlkelerimiz
• Varlık nedenimiz olan müşterilerimizin önceliklerine saygı,
• Müşterilerimiz için kaliteli işçilik ve iş ortaklıkları yaratmak,
• Çalışanlarımızın Çelik Grup'da çalışıyor olmaktan gurur duymaları,
• Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer almayı sürdürmek,
• Çağdaş ve modern Türkiye imajının oluşturulmasına katkıda bulunmaya devam etmek. Bu ilkeler doğrultusunda

Çalışma Prensiplerimiz;

• Mevcut şartların ışığında olabildiğince hızlı karar vermek,
• Ekip olarak belirlenen hedeflere doğru, inançlı ve kolektif çalışma yapmak,
• Deneyimli personel ve kaliteli malzeme kullanmak,
• Araştırmaya, geliştirmeye ve eğitime önem vermek,

Grup Şirketlerimizde toplam kalite yönetim sistemini uygularken, ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ve OHSAS 18001:2007 Sertifikaları ile gelecekteki büyümemizi desteklemekte, organizasyon ve iletişim kanallarımızı mükemmelleştirmekteyiz. Müşteri odaklı, sürekli gelişmeye açık, sağlam finansal yapı ve güçlü makine parkına sahip grup şirketlerimizle Çelik Grup sürekli büyümeye devam edecektir.

Bu vesile ile bize inanan iş ortaklarımıza, projelerimizde bize katkı sağlayan tedarikçilerimize ve bize güvenen tüm çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımızla

Şefik Çelik
Genel Müdür